Wish kod promocyjny - 50% taniej

Kod promocyjny Wish, którego potrzebujesz aby kupować nawet o 50% taniej to:

mpbxybl

A dokładniej… to o co chodzi?

Jakiś czas temu, na Wish pojawiły się kody promocyjne, pozwalające obniżyć początkowy koszt zamówienia nawet o 50%, czyli na przykład zamiast 50zł zapłacimy tylko 25zł, czyż to nie jest wspaniała wiadomość? :D


Wish kod promocyjny

Aby skorzystać z takiej opcji, należy przejść do podsumowania naszego zamówienia, na przykład poprzez ikonkę koszyka, zlokalizować okienko “Podsumowanie zamówienia”, kliknąć w “Zastosuj kupon”, wpisać: mpbxybl i na koniec kliknąć “Zastosuj”. System automatycznie przeliczy wartość naszego zamówienia i wyświetli ostateczną kwotę do zapłaty, pomniejszoną o otrzymany rabat na zakupy wish.

Dodatkowo dobra wiadomość jest taka, że każdy z Was po zarejestrowaniu się na Wish, otrzymuje taki właśnie kod rabatowy, który później może wykorzystać, ktoś komu go podasz. Osoba ta, dostanie zniżkę 50% na zakupy w Wish, a ty za każdą taką osobę otrzymasz 8zł do wydania w serwisie. Podwójna wygrana :)

Uwaga - omawiane wyżej kody rabatowe działają tylko w przypadku, gdy osoba z nich korzystająca wykonuje swoje pierwsze zamówienie w serwisie Wish, przy każdych kolejnych zakupach ten, ani inny kod rabatowy nie zadziałają, ale i tak uważam, że jest to całkiem sympatyczny system rabatowy, dzięki któremu możemy najpierw zaoszczędzić 50%, a później zgromadzić nawet 80zł do wydania w wish.