Kody rabatowe mytaxi

mytaxi - kody promocyjne

mytaxi posiada platformę rabatową opartą na kodach promocyjnych. Każdy kod promocyjny opiewa na określoną kwotę, np. 25zł i może być wykorzystany tylko wtedy, gdy rozliczasz się z taksówkarzem używając płatności przez aplikację. Kolejne ograniczenie jest takie, że do jednej transakcji/przejazdu możesz wykorzystać tylko jeden kod promocyjny. Jeżeli więc dla przykładu dysponujesz dwoma zniżkami po 25zł, przejazd za 40zł wyniesie Cię 15zł. Jeżeli posiadasz kilka zniżek, masz za to możliwość zadecydowania o tym, który kod rabatowy chcesz wykorzystać do płatności za dany przejazd. Aby dodać nowy kod promocyjny musisz zalogować się do aplikacji na Twoim telefonie, a następnie wybrać [Profil–>Kod promocyjny–>Plusik ] Dzięki kodom rabatowych mytaxi jeździsz nie tylko wygodniej, ale również taniej.

Jak zdobyć kody promocyjne mytaxi?

mytaxi - kod rabatowy

Po pierwsze poprzez udział w programie referencyjnym mytaxi. Jest to standardowy model, w którym korzysta zarówno osoba polecana jak i polecająca. W przypadku mytaxi osoba polecana otrzymuje 25zł, a osoba polecająca 15zł rabatu na kolejny przejazd. Jeżeli więc jesteś nowym użytkownikiem taxi oto kod promocyjny dla Ciebie:

KrzysztofK10

Twój osobisty kod promocyjny, który mogą wykorzystać nowi użytkownicy mytaxi znajduje się w zakładce [Profil–>Poleć mytaxi ]. Możesz go teraz polecać swojej rodzinie i znajomym poprzez e-mail, facebooka czy inny dowolny kanał dystrybucji. Za każdą osobę, która wykorzysta Twój kod promocyjny używając płatności przez aplikację, Ty automatycznie otrzymujesz 15zł.

Po drugie śledź fanpage mytaxi oraz sprawdź czasem swoją pocztę elektroniczną. mytaxi może Cię zaskoczyć miłym prezentem z okazji gwiazdki lub innego wydarzenia. Obecnie, do 26.122014 roku kod wigilia daje Ci zniżkę w wysokości 50zł. mytaxi często bierze też udział w różnych imprezach i wydarzeniach kulturalnych, przy okazji oferując ich uczestnikom dodatkowe zniżki na przejazdy na wspomniane wydarzenia. W takim przypadkach możesz otrzymać specjalną ofertę skierowaną tylko do Ciebie. Ostatnim takim przykładem niech będzie Warsaw Restaurant Week - zarejestrowani uczestnicy otrzymali darmowy voucher mytaxi o wartości 49zł, który mogli wykorzystać w dniach trwania tej imprezy. Warto zatem być na bieżąco.

Na koniec jeszcze jedna ważna uwaga - kod promocyjny możesz wykorzystać tylko w całości. Jeżeli należność za kurs wynosi 35zł, a Ty płacisz pięćdziesięcio-złotowym kuponem, kierowca nie wyda Ci reszty ani też nie otrzymasz kuponu na 15zł. Dlatego pamiętaj, że niezależnie od kwoty kursu, kuponu promocyjnego możesz użyć tylko raz.