iHerb opinie


iherb_opinie

Tak to już jest w Internecie, że kiedy trafiamy na coś nowego, co nas zainteresuje, zaciekawi… ale nie jesteśmy pewni, czy to jest bezpieczne, czy to na pewno jest dla nas, to chcielibyśmy najpierw poznać czyjeś zdanie na ten temat; zobaczyć jakie ktoś miał z danym tematem doświadczenia. Tak samo i Ty, wpisałeś w wyszukiwarce iHerb opinie i trafiłeś na tę stronę, gdyż prawdopodobnie zainteresowały Cię zakupy na iHerb, natomiast masz jeszcze jakieś wątpliwości. Na początek zatem, “samo gęste” w tym temacie - cała wiedza w pigułce:

  • za zakupy do $80 w iherb cło ani vat NIE zostaną naliczone
  • zniżka minimum 5% z kodem rabatowym: PJN033, wystarczy że wejdziesz na stronę sklepu przez ten link
  • najtańsza przesyłka, przeważnie ok $3, a czasem nawet za darmo
  • dostawa do Polski trwa 3-5 tygodni
  • sklep iHerb.pl nie istnieje :)
  • za zakupy zapłacisz kartą kredytową lub debetową

To wszystko co musisz wiedzieć, ale jeśli potrzebujesz dodatkowych wskazówek to zapraszam do przeczytania o zakupach na iHerb oraz jak kupować na iHerb.

iHerb opinie - zero wyników…

Zapewne zauważyłaś, że znaleźć opinie o iHerb nie jest tak łatwo - google nie zwraca, żadnych przydatnych wyników, w których ludzie rzeczywiście wyrażaliby swoje zdanie na temat przeprowadzonych zakupów. Powód jest bardzo prosty - opinie o iHerb są bardzo dobre, nikt nie ma z tym sklepem problemów, a więc nie ma o czym pisać. Zauważ jedną rzecz, jeżeli masz jakieś przyjemne doświadczenie z jakimś tematem, to zwyczajnie się tym cieszysz, bierzesz tę radość i idziesz dalej. Nie masz motywacji, żeby wchodzić na jakieś fora, zakładać tam konto i przechodzić całą weryfikację tylko po to żeby coś pochwalić, że jest dobre. Co innego, kiedy spotyka Cię coś przykrego, pojawia się jakiś problem, który Cię uwiera i bardzo chcesz go rozwiązać… wtedy zaangażujesz sporo energii i poświecisz czasem całe godziny na to żeby się z tym uporać. Dlatego jeżeli coś jest słabe, albo chociaż średnie ;) bez problemu znajdziesz w Internecie mnóstwo negatywnych opinii. Ich brak natomiast jest równoznaczny z tym, że opinie są pozytywne.

W przypadku niektórych osób na pewno się mylę i te chętnie podzieliłby się pozytywnym doświadczeniem… i bardzo dobrze. Zróbmy to zatem! Kiedy już zdecydujesz się na zakupy na iHerb i otrzymasz już przesyłkę, albo nawet jeszcze w trakcie powiedz nam jakie są Twoje opinie o iHerb. Wyraź swoją opinię w komentarzu, tak aby ten wpis był w pełni wartościowy dla osób które szukają tego co Ty teraz :)

Do usłyszenia!