Kod rabatowy iHerb PJN033


[Aktualizacja, Listopad 2019] - nawet 27% rabatu na iHerb z kodem PJN033


iherb_opinie

W listopadzie iHerb zaskoczył nas nową mega promocją - $11 zniżki na 11 miesiąc roku! Zniżkę można uzyskać do końca listopada na zamówienia o wartości minimum $40, co oznacza nawet 27% rabatu na twoje pierwsze zakupy w sklepie iHerb. Takiego rabatu jeszcze nie było. Wystarczy, że przy podsumowaniu Twojego zamówienia wpiszesz podasz kod promocyjny PJN033, lub prościej - zrobisz zakupy iHerb korzystając z tego linku. Dodatkowo, aktualnie koszt przesyłki to tylko $1 lub totalne 0 przy zakupie powyżej $20. Normalnie jak święta :)


[Aktualizacja, Styczeń 2019]

Tylko do końca stycznia 2019 trwa super promocja na iHerb - 15% zniżki na kosmetyki, akcesoria do makijażu, bath & beauty, zioła, suplementy, na cały asortyment! Wystarczy wejść na stronę iHerb przez ten link aby otrzymać 15% rabatu na Twoje zamówienie. Jeżeli chcesz przeczytać więcej o trwającej promocji, zapraszam na naszego bloga.


[Aktualizacja, Listopad 2016]

Z początkiem listopada 2016, iHerb ponownie zmienił politykę kodów rabatowych. Obecnie, jeżeli przy składaniu pierwszego zamówienia, podasz kod rabatowy PJN033, dostaniesz rabat w wysokości minimum 10% od całkowitej wartości zamówionych produktów. Rabat może wynieść nawet 20% w przypadku produktów na które jest akurat oferta specjalna z dodaktową zniżką. Jest to dobra wiadomość, ponieważ teraz, możesz liczyć na większy rabat niż kiedykolwiek przedtem, niezależnie od wielkości zamówienia, zawsze jest to 10%. Przy każdym kolejnym zamówieniu, również otrzymujesz 10% zniżki, ale od wartości poprzedniego zamówienia oraz pod warunkiem, że od tego czasu nie upłynęło więcej niż 30 dni.


[Aktualizacja 2015]

Jakiś czas temu sklep zmienił swoją politykę promocyjną i obecnie, niezależnie od wielkości zamówienia, każdy kod promocyjny iHerb zawsze upoważnia do stałej zniżki w wysokości $5. Dodatkowo, przy kolejnym zamówieniu otrzymujesz rabat w wysokości 10% wartości pierwszego/poprzedniego zamówienia - więc nadal miło. Z iHerb, przesyłka przeważnie wynosi $4 i jest całkiem szybka dostawa, jak na towar z za oceanu. Wcześniej, jak to jest wspomniane poniżej, wysokość rabatu zależała od kwoty zamówienia i mogła wynosić nawet $10. Poniższy poradnik pozostawiam jednak na stronie, na wypadek gdy iHerb zechce wrócić do poprzedniego modelu :)


iHerb oferuje stałą promocję dla nowych użytkowników. Jeżeli zarejestrujesz się korzystając z tego linka lub przy realizacji zamówienia podasz ten kod: PJN033 to do pierwszych Twoich zakupów dostaniesz rabat. W zależności od wysokości zamówienia będzie to 5$ przy zakupach do $40 lub $10 rabatu dla zamówień przekraczających $40.

Po rejestracji, Ty również otrzymujesz swój własny kod rabatowy, którym możesz podzielić się ze znajomymi. Za każde zamówienie złożone przez poleconą przez Ciebie osobę otrzymasz dodatkowe środki, które później możesz wykorzystać na tańsze zakupy w sklepie iHerb. Win win.

Jak w pełni wykorzystać kod promocyjny iHerb?

Zauważ, że zgodnie z założeniami programu rabatowego, dla zamówień o wartości $35 oraz $40 zapłacisz dokładnie tyle samo: $30

$35 - $5 = $30
$40 - $10 = $30

Z kolei za zamówienie o wysokości $39 zapłacisz więcej niż za zamówienie o wartości $40

$39 - $5 = 34$
$40 - $10 = $30 <-- płacisz mniej za więcej

Wniosek z tego taki, że jeżeli skompletowałeś już całe zamównienie i jego wartość jest większa niż $35 oraz mniejsza niż $40 to zwyczajnie opłaca Ci się “dobić” do tych $40. Jeżeli do swojego zamówienia dołożysz dokładnie $5 to zapłacisz dokładnie tyle samo co przed tą operacją. Przykład:

początkowa wartość zamówienia:         $37
wartość zamówienia po rabacie ($5):       $32

dorzucasz coś za $5
nowa wartość zamówienia:            $42
wartość zamówienia po rabacie ($10):      $32

W przypadku gdy do zamówienia o wartości $35 - $39.99 dorzucisz jakiś produkt o minimalnej wartości, tak aby osiągnąć tylko $40, zapłacisz jeszcze mniej niż przed dodaniem kolejnego produktu. Przykład:

początkowa wartość zamówienia:         $39
wartość zamówienia po rabacie ($5):       $34

dorzucasz coś za $1
nowa wartość zamówienia:            $40 --> dorzuciłeś coś za dolara...
wartość zamówienia po rabacie ($10):      $30 --> a w rezultacie zapłacisz $4 mniej :)

Nawet jeżeli nic więcej nie potrzebujesz niż to co już wybrałeś - to świetna okazja, żeby poszerzyć horyzonty i spróbować czegoś nowego, np. gumy do żucia bez cukru czy aspartamu - w końcu nie zapłacisz za to ani grosza, a wręcz przeciwnie - możesz dzięki temu zaoszczędzić na dotychczasowym zamówieniu.